Skorzystaj z MEDICAL CYBER WEEK! Wybrane książki medyczne nawet 70% taniej! ZOBACZ

Do końca promocji: 0 dni, 23 godzin, 34 minuty

Kontakt

Wydawnictwo Czelej Sp. z o.o.

ul. Skrajna 12-14
20-802 Lublin

81/ 446 98 12

81/ 470 93 04

wydawnictwo@czelej.com.pl

Oddział w Warszawie

ul. Saska 9J
03-968 Warszawa

22/ 616 60 52

22/ 616 15 64

Biuro Obsługi Klienta

Zapraszamy:
pn.- pt., od 8.00 do 16.00

81/ 446 98 11

sklep@czelej.com.pl

Skontaktuj się z nami

Opcjonalnie
Opcjonalnie

Kontakt do poszczególnych działów

Dział Sprzedaży i Obsługi Klienta

Dział Sprzedaży i Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

Zbigniew Tworek

Kierownik Działu Sprzedaży

+48 533 365 603

zbigniew.tworek@czelej.com.pl

Oktawiusz Ofiarski

81/ 446 98 11 wew. 12

+48 664 911 212

oktawiusz.ofiarski@czelej.com.pl

Magdalena Wilczyńska

81/ 446 98 11 wew. 11

+48 664 911 203

magdalena.wilczynska@czelej.com.pl

Uprzejmie informujemy, że rozmowy z Działem Obsługi Klienta są rejestrowane. Zapraszamy do zapoznania się z rejestrowaniem rozmów telefonicznych w Polityce Prywatności.

Biuro Reklamy

Jolanta Paterczyk

Dyrektor Biura Reklamy

+48 501 076 132

jolanta.paterczyk@czelej.com.pl

Agnieszka Gulbierz

Product manager

+48 664 911 205

agnieszka.gulbierz@czelej.com.pl

"Przegląd Pediatryczny"
"Dermatologia Praktyczna"
Konferencje

Patryk Reszko

Product manager

+48 664 424 099

patryk.reszko@czelej.com.pl

“Neurologia Praktyczna”
“Gastroenterologia Praktyczna”
Konferencje

Dział marketingu

Telefon: 22 / 616 60 52

Patrycja Gnypek Miszkurka

Marketing manager

+48 664 911 206

patrycja.gnypek@czelej.com.pl

Sylwia Rozbicka

Specjalistka ds. marketingu

22 / 616 60 52

+48 664 911 202

srozbicka@czelej.com.pl

Mateusz Szewczyk

Specjalista ds. marketingu internetowego

22 / 616 60 52

+48 664 911 204

mszewczyk@czelej.com.pl

Redakcja

Dorota Partyka

Dyrektor ds. Wydawniczych

tel.: 81/ 446 98 18 wew. 36

dorota.partyka@czelej.com.pl

Małgorzata Misiak

Redaktor prowadząca czasopismo
"Neurologia Praktyczna"
"Dermatologia Praktyczna"

tel.: 81/ 446 98 18 wew. 44

malgorzata.misiak@czelej.com.pl

Malwina Staszak

Redaktor prowadząca czasopisma:
"Gastroenterologia Praktyczna", "Przegląd Pediatryczny"

tel.: 81/ 446 98 18 wew. 39

tel. kom.: +48 512 440 050

malwina.staszak@czelej.com.pl

Dorota Walczak

Redaktor prowadząca czasopismo
"Magazyn Stomatologiczny"

81 / 446 98 11 wew. 40

+48 664 918 982

dorota.walczak@czelej.com.pl

Zapraszamy do wysyłania propozycji książek, które chcieliby Państwo, aby znalazły się w naszej ofercie: propozycje@czelej.com.pl

Umowy autorskie

Paweł Chalecki

tel.: 81/ 446 98 12 wew. 67

pawel.chalecki@czelej.com.pl

Programy edukacyjne

Telefon: 81/ 446 98 12