Konferencja
3. Konferencja Choroby jelita grubego
13.04.2023 - 14.04.2023
Kraków
Premier Kraków Hotel
Stacjonarnie
Zapraszamy!
Szanowni Państwo,
Drodzy Sympatycy Konferencji Choroby Jelita Grubego,
Koleżanki i Koledzy,
W kwietniu 2023 roku spotkamy się po raz trzeci w Krakowie, żeby dyskutować w wielodyscyplinarnym gronie na temat naszych obecnych i przyszłych pacjentów. Z Waszych opinii i komentarzy wynika, że formuła spotkania szkoleniowego, gdzie można spotkać i wysłuchać specjalistów z różnych dziedzin, sprawdza się, bo dzięki temu nie ograniczamy się tylko do swojego obszaru, ale widzimy to, co robią inni, i co mogą zaproponować pacjentom. Zatem tradycyjnie porozmawiamy o nowotworach jelita grubego, zwracając tym razem uwagę na licznie występujące nowotwory neuroendokrynne. Zastanowimy się, jakie stany są typowe dla chorych w wieku podeszłym i jak ich optymalnie leczyć. Szerzej zajmiemy się proktologią i obejrzymy prezentacje wideo z zabiegów i procedur endoskopowych komentowane przez ekspertów. Spodziewamy się stosunkowo licznego udziału wykładowców zagranicznych, a także ekspertów z całej Polski.
Warto tu być!
Serdecznie zapraszam
Prof. Antoni Szczepanik
