Pięknych Świąt Bożego Narodzenia!

Skontaktuj się z nami

Zespół

Wydawnictwo Czelej Sp. z o.o.

ul. Skrajna 12-14

20-802 Lublin

tel.: 81/ 446 98 12

fax: 81/ 470 93 04

wydawnictwo@czelej.com.pl

Oddział w Warszawie:

ul. Saska 9J

03-968 Warszawa

tel.: 22/ 616 60 52

fax: 22/ 616 15 64

Dział sprzedaży i obsługi klienta
Biuro Obsługi Klienta
Pracujemy od poniedziałku do piątku, od 8.00 do 16.00.
tel.: 81/ 446 98 11 wew. 11-14
 
Dariusz Głażewski
tel.: 81/ 446 98 11 wew. 14
tel. kom.: +48 512 440 050
dariusz.glazewski@czelej.com.pl 
GG  5343190


Łukasz Nowak
tel.: 81/ 446 98 11 wew. 13
tel. kom.: +48 664 424 105
lukasz.nowak@czelej.com.pl 
GG  65925819


Oktawiusz Ofiarski
tel.: 81/ 446 98 11 wew. 12
tel. kom.: +48 664 911 212
oktawiusz.ofiarski@czelej.com.pl 
GG  50494955


Magdalena Wilczyńska
tel.: 81/ 446 98 11 wew. 11
tel. kom.: +48 664 911 203
magdalena.wilczynska@czelej.com.pl 
GG  67920593

 

Uprzejmie informujemy, że rozmowy z Działem Obsługi Klienta są rejestrowane. Zapraszamy do zapoznania się z rejestrowaniem rozmów telefonicznych w Polityce Prywatności.
Dział reklamy

Jolanta Paterczyk - Dyrektor Biura Reklamy
tel.: 22/ 616 60 53 wew. 220
tel. kom.: +48 501 076 132
jolanta.paterczyk@czelej.com.pl


Małgorzata Zakrzewska - Kierownik projektów stomatologicznych
tel. kom.: +48 507-146-129

m.zakrzewska@czelej.com.pl
"Magazyn Stomatologiczny"


Patryk Reszko - Product manager
tel.: 22/ 616 60 52 wew. 210
tel. kom.: +48 664 424 099

patryk.reszko@czelej.com.pl
"Neurologia Praktyczna", "Gastroenterologia Praktyczna"


Przemysław Blicharz - Product manager
tel.: 22/ 616 60 52 wew. 221

tel. kom.: +48 664 424 119
przemek.blicharz@czelej.com.pl
"Dermatologia Praktyczna"
 


Agnieszka Gulbierz - Product manager
tel.: 22/ 616 60 52 wew. 225
tel. kom.: +48 664 911 205 
agnieszka.gulbierz@czelej.com.pl
"Przegląd Pediatryczny"


Dział marketingu

Jowita Szczepanik - Dyrektor ds. marketingu
tel.: 81/ 446 98 20
wew. 38
jowita.szczepanik@czelej.com.pl



Patrycja Gnypek - Specjalista ds. marketing
u
tel.: 22/ 616 60 52 wew. 222

tel. kom.: +48 664 911 206
patrycja.gnypek@czelej.com.pl


Dawid Archacki - Specjalista ds. marketingu

Promocja czasopisma "Magazyn Stomatologiczny"
tel.: 81/ 446 98 20 wew. 63

tel. kom.: +48 664 911 204

dawid.archacki@czelej.com.pl



Monika Nowak - Specjalista ds. marketingu

tel.: 81/ 446 98 20 wew. 62

monika.nowak@czelej.com.pl

marketing@czelej.com.pl 


Marta Szczuka - Specjalista ds. marketingu
internetowego

tel.: 81/ 446 98 20 wew. 63

marta.szczuka@czelej.com.pl



Magdalena Radożycka - Promocja czasopisma

"Neurologia Praktyczna"
tel.: 22/ 616 60 52 wew. 218

tel. kom.: +48 664 911 202 

promocja@czelej.com.pl


Agnieszka Figurowska - Promocja czasopism

"Dermatologia Praktyczna", "Gastroenterologia Praktyczna
"

tel.: 22/ 616 60 52 wew. 212

tel. kom.: +48 664 424 102

agnieszka.figurowska@czelej.com.pl

 

Redakcja

Dorota Partyka - Dyrektor ds. Wydawniczych
tel.: 81/ 446 98 18 wew. 36
dorota.partyka@czelej.com.pl

 

Karolina Famulska-Ciesielska
Redaktor prowadząca czasopismo "Acta Haematologica Polonica"
tel.: 81/ 446 98 18 wew. 42
karolina.famulska-ciesielska@czelej.com.pl


Justyna Okonis
Redaktor czasopisma: "Magazyn Stomatologiczny"
tel.: 22 / 616 60 52 wew. 215
tel. kom.: +48 664 918 982
justyna.okonis@czelej.com.pl


Małgorzata Misiak
Redaktor prowadząca czasopismo "Neurologia Praktyczna"
tel.: 81/ 446 98 18 wew. 44
malgorzata.misiak@czelej.com.pl


Malwina Staszak
Redaktor prowadząca czasopisma: "Gastroenterologia Praktyczna", "Przegląd Pediatryczny"
tel.: 81/ 446 98 18 wew. 39
malwina.staszak@czelej.com.pl


Weronika Walczak
Redaktor prowadząca czasopismo "Dermatologia Praktyczna"
tel.: 81/ 446 98 18 wew. 42
weronika.walczak@czelej.com.pl


Dorota Walczak
tel.: 81/ 446 98 18 wew. 40
dorota.walczak@czelej.com.pl



Propozycje wydawnicze

Zapraszamy do wysyłania propozycji książek, które chcieliby Państwo, aby znalazły się w naszej ofercie:
propozycje@czelej.com.pl

Umowy autorskie

Paweł Chalecki
tel.: 81/ 446 98 12 wew. 67

pawel.chalecki@czelej.com.pl

Programy edukacyjne

Programy edukacyjne
tel.: 81/ 446 98 12

wydawnictwo@czelej.com.pl

Formularz kontaktowy

Informacje kontaktowe

* wymagane pola

Strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie oraz dostosowania ich do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Cel, warunki przechowywania lub dostęp do cookies dostępne są w Polityce prywatności. Mogą Państwo dokonać w każdej chwili zmiany ustawień. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Zobacz więcej