Jak rabaty finansują prenumeratę Magazynu Stomatologicznego?

Jak rabaty finansują prenumeratę Magazynu Stomatologicznego? To inwestycja, która niesie za sobą same korzyści. Dodatkowo, stopa zwrotu wynosi 100%.

„Magazyn Stomatologiczny” to lider wśród periodyków naukowo-zawodowych dla stomatologów. W wersji drukowanej ukazuje się już od 1991 r., a od nr 12/2007 także online. Miesięcznik aktywnie wspiera edukację, wyróżniając się na rynku skutecznością w docieraniu do odbiorcy, jak i niesłabnącą liczbą prenumeratorów.

Prenumerujesz – podwójnie zyskujesz

Rabaty finansują prenumeratę. To nie slogan, a fakt. W ramach prenumeraty oferujemy konkretne stałe zniżki na wszystkie nasze książki. Wystarczy kilka razy z nich skorzystać i…policzyć. Suma rabatów finalnie zwróci koszt prenumeraty.

Wybierz swoją prenumeratę

Z doświadczenia wiemy, że wiedza to podstawa

W ramach prenumeraty masz stały dostęp do wiedzy eksperckiej.
O najwyższy poziom merytoryczny „Magazynu Stomatologicznego” dbają utytułowani naukowcy oraz doświadczeni praktycy ze wszystkich dziedzin, których publikacje recenzuje grono wybitnych ekspertów, recenzentów zewnętrznych i członków Rady Naukowej. Na wysoką pozycję „Magazynu Stomatologicznego” znacząco wpływa również wieloletnia współpraca z Partnerami i Towarzystwami z branży stomatologicznej.
Magazyn (nakład 9500 egz.) jest indeksowany w bazie Index Copernicus, a także w najstarszej polskiej bibliograficznej bazie danych – Polskiej Bibliografii Lekarskiej. Liczba punktów MNiSW wynosi obecnie 5,0.

 Korzyści z prenumeraty Magazynu Stomatologicznego

  • 0 zł za dostawę prosto do gabinetu
  • 24/7 dostęp do wydań online
  • -25% na książki w przedsprzedaży
  • -20% na książki z oferty Wydawnictwa Czelej
  • Dostęp do praktycznej, aktualnej wiedzy najlepszych ekspertów
  • Najnowsze trendy w profilaktyce, leczeniu i prowadzeniu gabinetu
  • Bogato ilustrowane wydania papierowe

Zobacz: prenumerata Magazynu Stomatologicznego