Katalog wydawniczy 2015 - nowości i zapowiedzi

Już jest, najnowszy katalog wydawniczy.

W tym roku pragniemy Państwu zaprezentować specjalistyczne publikacje napisane przez najwyższej kasy specjalistów.

Szczególnie polecamy książkę „Szpiczak plazmocytowy i inne dyskrazje plazmocytowe"przydatną nie tylko dla lekarzy onkologów, omawiającą patogenezę szpiczaka i innych gammapatii monoklonalnych.

 Numerem 1 na świecie wśród ilustrowanych podręczników z zakresu dermatologii jest z pewnością  "Atlas i zarys dermatologii Fitzparicka. Tom I-II ". Niezbędny i zaktualizowany przewodnik nie tylko dla  dermatologów, ale także dla lekarzy wszystkich specjalności oraz studentów medycyny na całym świecie.

Niezwykle przydatne w leczeniu i diagnozowaniu chorób uzębienia są również książki: „Współczesna radiologia stomatologiczna ” oraz „Lasery w stomatologii ". 

Nasze Wydawnictwo od ponad 20 lat wydaje książki nowoczesne, aktualne, starannie przygotowane, odpowiadające potrzebom osób, które poszukują praktycznej i najnowszej wiedzy. Mamy nadzieję, że również tym razem spełnimy Państwa oczekiwania.Katalog wydawniczy

Reklama pod kategoriami z lewej strony

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można uzyskać w polityce prywatności. Zobacz więcej