Selina. Wróżka Dzielniuszka


Autor: Aga Kękuś Ilustracje: Daria Lebida

ISBN: 978-83-7563-194-4

Format: A5

Objętość: 12

Oprawa: Miękka

Dostępność: Dostępny w magazynie

Cena: 7,00 zł
Cena dla prenumeratorów : 5,94 zł
LUB
Opis

Szczegóły

Seria: Zębowe bajeczki do poduszeczki 

"Selina. Wróżka Dzielniuszka"  Przygotowania do pierwszej wizyty Helenki w gabinecie stomatologicznym.

Dentysta, borowanie, próchnica, gabinet stomatologiczny... już same te słowa odstraszają najmłodszych (i nie tylko...) od pójścia do stomatologa. Książeczki z serii Zębowe bajeczki do poduszeczki to ciekawe, krótkie opowiadania z codziennego życia każdego malucha. W tych zwyczajnych trudach najmłodszym towarzyszą magiczne postacie - wróżki. Pojawiają się zawsze wtedy, kiedy mali bohaterowie potrzebują pomocy i pocieszenia w "zębowych" problemach.

Kolorowe obrazki, ciekawe dialogi i dołączone na końcu każdej książki kolorowanki, angażują wyobraźnie dzieci, a przede wszystkim uczą jak dbać o zęby od najmłodszych lat.

Zębowe bajeczki to również niezbędna pomoc dla rodziców. Na początku każdej z nich znajdują się porady dla rodziców - co dzieci powinny jeść aby mieć zdrowe zęby, jak przygotować małego pacjenta do wizyty u dentysty itp.

Książeczki to również niezbędne uzupełnienie "kącika malucha" w każdym gabinecie stomatologicznym.

Wkrótce kolejne Zębowe bajeczki do poduszeczki.

Reklama pod kategoriami z lewej strony

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można uzyskać w polityce prywatności. Zobacz więcej