Skontaktuj się z nami

Zespół

Wydawnictwo Czelej Sp. z o.o.

ul. Skrajna 12-14

20-802 Lublin

tel.: 81/ 446 98 12

fax: 81/ 470 93 04

wydawnictwo@czelej.com.pl

Oddział w Warszawie:

ul. Saska 9J

03-968 Warszawa

tel.: 22/ 616 60 52

fax: 22/ 616 15 64

Dział sprzedaży i obsługi klienta
Biuro obsługi klienta

tel.: 81/ 446 98 11 wew. 11-13
 

Zbigniew Maliborski

tel.: 81/ 446 98 11 wew. 13
tel. kom.: +48 512 440 050 
zbigniew.maliborski@czelej.com.pl
GG  37992183  

 

Wioleta Czyżewska

tel.: 81/ 446 98 11 wew. 12 
GG  32448272

 

 

Dział reklamy

Jolanta Paterczyk - Dyrektor Biura Reklamy

tel.: 22/ 616 60 53
tel. kom.: +48 501 076 132
jolanta.paterczyk@czelej.com.pl

"Gastroenterologia Praktyczna"

 

Patryk Reszko - Product manager

tel.: 22/ 616 60 52
tel. kom.: +48 664 424 099

patryk.reszko@czelej.com.pl 

"Neurologia Praktyczna", "Przegląd Pediatryczny"


Przemysław Blicharz - Product manager

tel.: 22/ 616 60 52 wew. 23
tel. kom.: +48 664 424 119
przemek.blicharz@czelej.com.pl

"Dermatologia Praktyczna"



Dział marketingu

Jowita Szczepanik - Dyrektor ds. marketingu

tel.: 81/ 446 98 20

jowita.szczepanik@czelej.com.pl


Patrycja Gnypek - Specjalista ds. marketing

tel.: 22/ 616 60 52 wew. 22
tel. kom.: +48 664 911 206
patrycja.gnypek@czelej.com.pl

 

Monika Dominik - Specjalista ds. marketingu 
tel.: 81/ 446 98 20 wew. 58 
tel. kom.: +48 731 790 111


Magdalena Radożycka - Promocja czasopism

"Neurologia Praktyczna", "Magazyn Stomatologiczny"

tel.: 22/ 616 60 52
tel. kom.: +48 664 911 202 
promocja@czelej.com.pl

 

 Agnieszka Figurowska - Promocja czasopism

"Dermatologia Praktyczna", "Gastroenterologia Praktyczna"

tel.: 22/ 616 60 52
tel. kom.: +48 664 424 102
agnieszka.figurowska@czelej.com.pl

 

Redakcja

Dorota Partyka - Dyrektor ds. Wydawniczych 

 tel.: 81/ 446 98 18 wew. 36

dorota.partyka@czelej.com.pl

 

Weronika Walczak

Redaktor prowadząca czasopismo "Dermatologia Praktyczna"

tel.: 81/ 446 98 18 wew. 42

weronika.walczak@czelej.com.pl


Małgorzata Misiak

Redaktor prowadząca czasopismo "Neurologia Praktyczna"

tel.: 81/ 446 98 18 wew. 44

malgorzata.misiak@czelej.com.pl

  

Malwina Staszak

Redaktor prowadząca czasopisma: "Gastroenterologia Praktyczna", "Przegląd Pediatryczny"

tel.: 81/ 446 98 18 wew. 39

malwina.staszak@czelej.com.pl

 

Propozycje wydawnicze

Zapraszamy do wysyłania propozycji książek, które chcieliby Państwo, aby znalazły się w naszej ofercie:

propozycje@czelej.com.pl

Umowy autorskie

Paweł Chalecki

tel.: 81/ 446 98 12
Programy edukacyjne

Programy edukacyjne

tel.: 81/ 446 98 12 

wydawnictwo@czelej.com.pl

Formularz kontaktowy

Informacje kontaktowe

* wymagane pola

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można uzyskać w polityce prywatności. Zobacz więcej