Aktualności

Konkurs - Nasza historia. Wasze wspomnienia

Przemiły moment - tak wspominam Wydawnictwo Czelej, szczególnie gdy myślę o... Zapraszamy wszystkich Czytelników do wzięcia udziału w konkursie i podzielenia się swoimi wspomnieniami związanymi z naszym Wydawnictwem. 

więcej»
Rok 2017 jest dla nas rokiem szczególnym

Z dumą i radością pragniemy poinformować, że w tym roku Wydawnictwo Czelej obchodzi jubileusz 25-lecia swojej działalności.

więcej»
Gepard Biznesu 2014 dla Wydawnictwa Czelej

Wydawnictwo Czelej zostało wyróżnione w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu. Firma otrzymała prestiżowy tytuł „Gepard Biznesu 2014” branży medialnej. 

więcej»
Wydawnictwo Czelej nowym wydawcą Przeglądu Pediatrycznego

Tym samym  czasopismo po ponad rocznej przerwie wraca na medyczny rynek wydawniczy. Pierwszy numer ukaże się już w grudniu.

więcej»
Katalog wydawniczy Stomatologia 2015

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem wydawniczym z zakresu stomatologii.

więcej»
Katalog wydawniczy 2015 - nowości i zapowiedzi

Już jest, najnowszy katalog wydawniczy.

więcej»
Książka Konrada Gacy Bestsellerem

Moje odchudzanie - książka Konrada Gacy, stale gości na liście Bestsellerów Empiku.

Diety, systemy motywacyjne, ćwiczenia, inspirujące, ludzkie historie – to wszystko znajduje się w książce Konrada Gacy, twórcy autorskiego Gaca System, a także trenera i dietetyka popularnego programu Polsatu „Fat Killers. Zabójcy tłuszczu”.

więcej»
Reklama pod kategoriami z lewej strony

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można uzyskać w polityce prywatności. Zobacz więcej